בניית אתרי וורדפרס – wordpress

אנו מאמנים ב״שותפות רעיונית בוורדפרס״. אנו תומכים בלקוחות שלנו בכל היבט של הקמת אתר וורדפרס. אך אנו עושים הרבה יותר מרק עיצוב ופיתוח האתר – אנו מוסיפים ערך אמיתי באמצעות חשיבה חדשנית ואסטרטגיה ממוקדת תוצאות.

אנו מעצבים ובונים אתרים תוך שימוש במערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר, הידידותית למנועי חיפוש (SEO) והקלה ביותר לתחזוקה הקיימת היום: וורדפרס (WordPress).

להביט על התמונה הרחבה יותר

חשיבה דיגיטלית חדשנית ואסטרטגיה שתמיד מתחשבת במטרות שלך

אנו רואים את התמונה הרחבה בהיבט הדיגיטלי. מהתחלה ועד הסוף, אנו חותרים להבנת קהל היעד באמצעות אנליטיקס, הבנת התנהגות משתמשים באמצעות ״מפות חום״ והשגת כמה שיותר נתונים אפשריים. ידע זה כוח.

אומנות העיצוב, ממשק המשתמש וחווית הגלישה נלקחים בחשבון בכל צעד בביקור שלהם

אנו אוהבים לעצב, אך מבינים שעיצוב אינו רק מדבר על דברים יפים. אנו ניגשים לתכנון העיצוב לאחר הבנה מעמיקה של קהל היעד וכיצד יתנהגו באמת באתר.

התאמה למסכים ורספונסיביות, מהירות, אבטחה ופונקציונאליות מתקדמת - אנו מנצלים את וורדפרס עד קצה היכולת

אנו מספקים פיתוח אתרי וורדפרס מתקדמים ומותאמים אישית תוך שימוש בסטנדרטים העדכניים ביותר של HTML5, CSS3, Javascript, PHP ו- MySQL. בעוד וורדפרס נמצאת בליבת העבודה, שילוב רכיבים נוספים כגון ניהול קשרי לקוחות (CRM) ומגוון רחב של ממשקי תכנות יישומים (API) פורצים את יכולות האתר ומעצימים את ניהול העסק דרך האינטרנט.

אנחנו לא רק מייצרים אתרי וורדפרס פורצי דרך - אנחנו גם מטפלים בהם

אנו תומכים בהרבה מאתרי הלקוחות הגדולים שלנו, מספקים פתרונות אחסון על שרתים יעודיים לאתרי וורדפרס. הלקוחות שלנו מקבלים שירות זמין, ומבט קרוב על כל ההבטים - לרבות אבטחה, SEO ועדכונים תכופים לאתר ולרכיביו השונים.

בואו נדבר

אנחנו תמיד פתוחים עבורך

השאירו פרטים וכבר חוזרים