גם אתם המומים שתוכנות כתיבה המופעלות על ידי בינה מלאכותית כמו ״ג'ספר AI״ עשויים לכבוש את תעשיית הכתיבה בסערה? ובכן, יש לי את התשובה, והיא עשויה להפתיע אתכם.

כן – השתמשתי וחקרתי את Jasper AI כדי לבדוק אם זה באמת שווה את הרעש וכתבתי סקירה מפורטת על הניסיון שלי איתו.

אל תדאגו, Jasper AI לא כתב את זה!

מאז התפתחות הבינה המלאכותית לכתיבת תוכן, התנסיתי עם לא מעט ממשקים כאלו. במאמר זה תלמדו הכל על Jasper AI, כולל הניסיון האישי שלי, התכונות הטובות ביותר שלו, היתרונות, ההתאמה, הדיוק והתוצאות.

אני גם עונה על השאלה הכי מתבקשת, "האם Jasper AI יכול להחליף כותבים אנושיים?"

אם גם אתם רוצים לעשות סיבוב ניסיון חינם עם Jasper ai – קבלו 7 ימים בחינם!

הצעת ניסיון מיוחדת בחינם זמינה כרגע – ותוכלו להתחיל לנסות גם אתם, וקבלו 7 ימי ניסיון בחינם!

סקירת Jasper AI ל-2023: מה זה Jasper AI?

Jasper AI הוא כותב רובוטי המופעל על ידי טכנולוגיית AI מתקדמת שיכול ליצור תוכן פי 10 מהר יותר מקופירייטר אנושי ממוצע. אם כבר מדברים על כישרון!

עם Jasper AI, אתם מקבלים 100% תוכן מקורי, כתובים במדויק עם אפס גְנֵבָה סִפרוּתִית. אתם גם מקבלים תבניות כתובות מראש על קטגוריות ספציפיות.

ראוי לציין ש-Jasper AI כותב תוכן ידידותי לקידום אתרים (SEO), כלומר כל התוכן שאתם מקבלים באמצעותו מותאם ומוכן לייצר תוכן מניב (אני מרחיב על נקודה זו קצת בהמשך).

בעזרת ג'ספר, תחסכו לכם זמן עצום בכתיבת תוכן, מציאת רעיונות שיעזרו לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל, לאסוף מבקרים וליצור תנועה נאמנה לאתר, שתוכלו להרוויח ממנה מאוחר יותר.

מה שחשוב לא פחות, התוכן שמייצר עבורנו Jasper עובר בהצלחה את מבחני ה-AI. כלים שבודקים האם התוכן מיוצר על ידי בינה מלאכותית או נכתבה באמת על ידי אנשים.

תתנסו בחינם עם הממשק של Jasper AI, ולאחר מכן תבדקו את התוכן באמצעות הכלי Originality.ai כלי זה שבעצמו מונע על ידי בינה מלאכותית, מסוגל לבדוק את אמינות התוכן שמחוללי AI מייצרים היום (OpenAI , ChatGPT ועוד…)

מודעות פרסום, בלוגי נישה ספציפיים, תוכן אינפורמטיבי או כל סוג של מילת מפתח ניתן להזין ל-Jasper AI, והוא יספק באופן מיידי את התוכן הרצוי בפורמט הנכון ביותר, מה שמביא לזרימת עבודה חלקה ללא דחיינות אנושית מאופיינת.

לג'ספר יש ממשק משתמש נקי ומזמין עם כלי קיצור קלים לניווט מה שהופך אותו נגיש לשימוש באופן כללי. בנוסף, Jasper AI תומך ב-25+ שפות אוניברסליות. אתם מאמינים? לצערינו הרב, בעת כתיבת המאמר הזה עברית לא כלולה ברשימת השפות. אך אני מאמין שלא רחוק היום שזה יקרה.

למי Jasper יכול להתאים?

Jasper AI בנוי ממש כמו עוזר כתיבה וירטואלי שיכול לעבוד 24/7 מבלי לתת תירוצים. יחד עם זאת, Jasper AI גמיש ואמין לשימושים רבים. בכל זאת העדפתי לרכז אותו לקבוצות מסוימת של קהלי יעד שעשוים למצוא את Jasper AI מועיל במיוחד:

 • מנהלי מדיה חברתית וקופירייטרים שצריכים ״קופי״ משכנע.
 • מפרסמי תוכן, משווקים ובלוגרים שדורשים תוכן מקורי המותאם לקידום אתרים ללא חשש משיכפול תוכן וגניבה סיפרותית.
 • סטודנטים שעשויים להזדקק לעזרה בכתיבת מאמרים ומשימות.
 • בעלי עסקים שאינם יכולים להרשות לעצמם סופר/כותב מקצועי.

Jasper AI הוא כלי כתיבה חזק מאוד שמונע על ידי בינה מלאכותית המבטיח אספקת תוכן יעילה. בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת הזו, תהליך הכתיבה מפושט. כל מי שצריך תוכן בכל פורמט, נישה או קטגוריה יכול לבקש עזרה מ-Jasper AI והתוצאות מיידיות. בנוסף ג'ספר לומד ומתעדכן כל הזמן עם תכונות חדשות.

איך להשתמש ב-Jasper? (מדריך מלא)

כפי שהזכרתי קודם לכן, ל-Jasper AI יש ממשק פשוט עם תכונות שימושיות מאוד מה שזה אומר שלא צריך לחפור כדי לחפש את הכלי המתאים. הכל מוגש לכם בקלות!

אם אתם חדשים בכל השימוש ביישומים המופעלים על ידי בינה מלאכותית, זה אולי יראה קצת מסובך בהתחלה, אבל אני בטוח שתתרגלו מהר מאוד.

שלב 1: בחירת תבנית התוכן הנכונה ב-Jasper AI

ב-Jasper, אתם מקבלים שפע של תבניות תוכן. התבניות מאפשרות לכם לספק את ההקשר ל-Jasper בכתיבת התוכן הרצוי.

התבניות כוללות בין היתר: סיפור יצירתי, תוכן ארוך, פוסטים בבלוג וכו'.

תבניות לבחירה ב-jasper
תבניות לבחירה ב-Jasper

שלב 2: הזנת מידע רלוונטי לתבנית

לאחר שבחרתם תבנית מתאימה לסוג העבודה הרצוי, עליכם לצמצם את הפרטים והנתונים שיכללו בתוכן שיופק. צריך לדייק ככל שניתן בנושא שאתם נותנים ל-Jasper לכתוב.

ואני שם דגש על המילה "מדויק", ברצינות. אם לא, ייתכן ש-Jasper AI לא יכסה את הנושא כפי שתצפו. בנוסף, אתם יכולים גם לציין את הטון של התוכן שלכם על ידי הזנתו גם כן.

שלב 3: תנו לקסם לקרות עם Jasper

בואו נבדוק לרגע מה ביצענו עד עכשיו?

בחירת התבנית? בוצע. הכנסת נתונים? בוצע. יצירת התוכן הרצוי? עדיין לא. אז רגע… איך עושים את זה אתם שואלים? אל תדאגו, הבנתי אתכם…

אין תהליך מייגע או פתיחה של כרטיסיות מיותרות. אתם פשוט צריכים ללחוץ על "Generate AI content", ובום, יש לכם תוכן הטרי 100% מקורי, תוך 10 שניות!

הערה: כל התוכן שנוצר לכם ב-Jasper AI נשמר אוטומטית ואתם לא צריכים לעשות זאת ידנית בכל פעם שאתם מחוללים תוכן דרך Jasper.

תבניות התוכן השונות של Jasper

כפי שצוין קודם לכן, Jasper עוסק בנושאים ותכונות, ולכן אתם מקבלים שפע של תבניות תוכן שעוצבו מראש על ידי צוות הבינה המלאכותית של Jasper.

השימוש בתבניות תוכן ב-0 מאמץ. בוחרים תבנית, וזהו. כן – זה כל כך קל ב-Jasper. אני אפרט חלק ממגוון התבניות שתקבלו ב-Jasper AI עם תקציר של כל תבנית:

 • סיכום טקסט (Text summarizer) – פשוט מזינים את התוכן המלא ובאופן מיידי מקבלים תקציר איכותי תוך שניות.
 • מתווה פוסט בבלוג (Blog post outline) – אתם נותנים ל-Jasper להרכיב מתווה יעיל עבור התוכן הרצוי. למעשה, ניתן גם ליצור רשימת נושאים משכנעת.
 • תכונות תועלת (Feature to benefit) – במקום לתת שם ותיאור פשוט לתכונות של המוצר, אתם יכולים לשפר את התוכן ולהמיר אותו להטבות ותועלות.
 • מסקנה של מאמר (Blog post conclusion) – לפעמים, אתם עלולים לשכוח להשלים את המאמר שלכם עם פסקת סיכום, תנו ל-Jasper לעשות זאת עם עבורכם ולספק לכם מסקנה משכנעת בפסקת סיכום.
 • סיפור יצירתי (Creative story) – התמודדות עם חסימה יצירתית בכתיבה יכולה להיות מתישה. זה הזמן שבו Jasper יכול להיות שימושי עם תבנית סיפור יצירתי עבורכם.
 • מרחיב משפטים (Sentence expander) – כמו שזה נשמע, אפשר להרחיב את התוכן שלכם בלי שימוש במילים שטחיות, מה שזה אומר שאתם מקבלים תוכן ארוך ומרתק שמוסיף ערך ואיכות.
 • בעיה-הערה-פתרון (PAS framework – Problem-Agitate-Solution) – תבנית מצויינת שמפיקה רעיונות חדשים לקופי קיים. יצירת רעיונות לפגישות, ראיונות, הרצאות ושיחות חשובות.
 • משפר תוכן (Content improver) – הייתי מתייחס אליו כאל דרך לשפר את התוכן שלך באופן מיידי.
 • תבנית שיווקית (AIDA framework) – שימוש בתבנית השיווקית הוותיקה ביותר בעולם. תשומת לב, עניין, רצון, פעולה. מאפשרת מעורבות טובה יותר עבור מדיה חברתית ופוסטים בבלוג במהירות.
 • רעיונות לנושא לפוסטים בבלוג (Blog post topic ideas) – אפשר להפסיק להתאמץ כל כך, מכיוון שהתבנית תבצע סיעור מוחות בנושאי פוסטים חדשים שיעסיקו את הקוראים וידורגו היטב בגוגל.
 • תיאור סרטון (Video description) – ייתכון שכבר חשבתם על תיאורים טובים לסרטונים שלכם, כותרת, תקציר ואפילו טקסט לתמונה הממוזערת, Jasper יכול לדאוג לכם לכל התהליך.
 • ועוד… נגענו רק בחלק קטן מהאפשרויות העומדות לרשותכם, Jasper משפר ומוסיף תבניות כל הזמן. אתם רק צריכים לבחור את מה שעונה על הצורך שלכם ו-Jasper יעשה את העבודה הקשה.

אם נקלעתם לעבודה דחופה או במקרה חירום, אתם יכולים לבחור כל אחת מהתבניות המפורטות למעלה ולתת לג'ספר לעשות עבורכם את כל עבודת הכתיבה תוך שניות.

מהו Jasper AI Boss Mode?

מצב הבוס ב-Jasper AI הוא הדרך לקחת את חווית הכתיבה שלכם לשלב הבא. על ידי ביטול הנעילה של Jasper AI Boss Mode, אפשר לכתוב פי 10 מהר יותר ולקבל את כל התוכן שאתם צריכים, במהירות הברק. כן, זה מהיר וחלק יותר.

התוכן שעליו אני מדבר הוא לא רק פוסטים בבלוג או משפטי מפתח. אתם יכולים לגרום ל-Jasper לכתוב ספר שלם באמצעות Boss Mode ביעילות. מה עוד? תקשיב לי עד הסוף.

אתם מקבלים גם תוכנה מובנית לבדיקת דקדוק.

אפילו תוכנת בדיקת הדקדוק מופעלת על ידי Grammarly, אחת הטובות בשוק היום. זה מצב של win-win כי אתם מקבלים כותב AI יחד עם תוכנת דיקדוק.

ניתן לוהסיף גם כלי לבדיקה תוכן משוכפל וגניבה סיפרותית שעובר את כל מבחני Copyscape, מה שאומר שאין סיכוי שהתוכן שלכם יפגע בגלל העתקה.

ל-Jasper אכן יש עיניים חדות בזיהוי תוכן משוכפל אמיתי. בנוסף, מצב הבוס מאפשר לכם להשתמש בפקודות מהירות בתוך התוכן בקלות.

עם פקודות Jasper, אתם יכולים לכתוב פקודות באופן ישיר תוך כדי העבודה ולבצע אותה ללא טרחה נוספת. בדרך כלל, כשנותנים ל-Jasper לייצר תוכן, אתם צריכים בדרך כלל לחבר את כל החלקים באופן ידני לתוצר סופי.

באמצעות מצב Boss, אתם מקבלים גישה שתרכיב את התוכן שנוצר, מה שאומר שזרימת העבודה נעשית חלקה, ואין מכשולים שעוצרים אתכם.

שימוש במצב Boss ב-Jasper AI

עליכם לפתוח את העורך ב-Jasper, לכתוב את הפקודה הרצויה עבורו והוא יפשיל שרוולים ויגש מייד לעבוד. ברגע שאתם אומרים ל-Jasper על איזו מילת מפתח או פקודה לעבוד, זה יספק את התוכן שלכם כמו קסם תוך שניות.

עם 3 שלבים פשוטים, אתם מקבלים תוכן מקורי, לא משוכפל וללא חשש מגניבה סיפרותית!

מהם מתכוני Jasper Recipes? כל מה שצריך לדעת!

תארו לעצמכם שאתם רוצים לאפות עוגה אבל לא יודעים איך.

מהי האפשרות המהירה שעומדת לרשותכם? נכון, מתכונים! אתם צריכים מדריך למשתמש, הוראות, או לפחות מתכון כיצד לאפות את העוגה בהצלחה.

במקרה הזה, לא מדובר בעוגה אלא בתוכן. כדי לנסח תוכן ב-Jasper AI באמצעות Boss Mode, עליכם להבין כיצד לכתוב פקודות עבורו.

אל תדאגו. הפקודות אינן כמו קידוד או תיכנות. אתם לא צריכים לשנן שום דבר. אלא פשוט צריך להבין את הפקודות שלו.

זה הזמן שבו מתכוני Jasper נכנסים לפעולה. המתכונים מורכבים מסדרה של פקודות שעשויות לעזור ביעילות בשימוש במצב Boss.

לדוגמא:

Write about (keyword)

Write a conclusion for (keyword)

Write a video description for (keyword)

מכיוון שרק Boss Mode כולל יתרונות אלו, תוכלו להשתמש במתכונים מוכנים ביעילות. הפקודות המפורטות לעיל הן מתכונים שנועדו ״לדבר״ טוב יותר עם הבינה המלאכותית של Jasper, כך שלא תצטרכו להשקיע זמן רב בתפעול המערכת.

צרו מתכון ו- Jasper יעשה את העבודה בשבריר שניה.

עד כמה ג'ספר יעיל ביצירת תוכן? (מהניסיון שלי)

בדרך כלל, אם אתם צורכים מוצר או משתמשים בשירות אז הציפייה היא שזה חייב לתגמל את המשתמש מבחינת איכות ודיוק.

מניסיוני עם Jasper, האם סמכתי על הבינה המלאכותית ב-Jasper או שהייתי צריך לשכתב מחדש את כל התוכן שנוצר מכיוון שזה לא הספיק?

לדעתי Jasper גונב את ההצגה ועשה את העבודה בצורה מבריקה עבורי.

למרות ש-Jasper הפך להיות נדבך עיקרי ביצירת תוכן עבורי. זה עדיין לא יכול להיחשב כתחליף לקופירייטר מקצועי.

ראשית, למרות ש-Jasper כותב תוכן מעולה, הדיוק לא תמיד הולך יד ביד. לאחר שבדקתי בעצמי עם מספר שאלות בנושאים אקראיים, Jasper אכן סיפק תשובות מתאימות. ובכל זאת, חלק מהשאלות לא הובנו במלואן ולפעמים הוא הוציא דעות מוטות בתוכן אחד מה שהפך אותו למבלבל וקשה להבנה. ונדרש זמן נוסף כדי לחדד את התיאורים והבקשות מהמערכת ולבצע הגהה סופית.

מלבד זאת, Jasper הגיב מעולה והבין את המשימה. לגבי הפונקציונליות של Jasper AI, אני נותן נותן 5/5 כוכבים כי זה היה כל כך קל לשימוש.

למעשה, מתוך שאר התוכנות שהתנסתי בהן, אין שום תוכנה אחרת שבאמת אהבתי להשתמש בה. היו כאלה שהתחילו בפיגור או נראות מיושנות אבל Jasper שונה וייחודית. בנוסף, Jasper מתעדכנת בתכונות ובתבניות חדשות כל הזמן ובכך שומרת על הפער מהמתחרים.

אם כבר מדברים על תבניות ב-Jasper, הם היו כאלה מצילי חיים כי פשוט הייתי צריך לבחור תבנית רלוונטית, לספק את המידע והשאר היסטוריה. העובדה שאני מקבל תוכן שעבר אופטימיזציה מלאה בתוך שניות עדיין מפתיעה אותי.

אם לדייק, תג "100% תוכן מקורי" באמצעות Jasper אינו אמין לחלוטין כי שמתי לב ש-Grammarly זיהה 20% שלא.

לפיכך, אני ממליץ להשתמש ב- Grammarly כך שתהיו מאובטחים סופית. תכונות כמו כלי ניסוח מחדש הנקראים גם בשם "משפר תוכן", מאפשרים לי לתקן באופן מיידי תוכן שיהי נטול שגיאות.

Jasper AI עובד גם ב-25+ שפות מה שאומר שאני יכול להשלים את המטלות שלי גם בצרפתית.

אם הייתי צריך לסכם את הניסיון שלי עם Jasper, אז הייתי מסכם במילה – "נוח" כי קלות השימוש הייתה נהדרת, וכל זרימת העבודה שלי הייתה חלקה.

שימוש ב-Jasper עבור קידום אורגני בגוגל

ובכן, זהו נושא עצום בפני עצמו שדורש מאמר שלם המתמקד רק בזה. אנסה לקצר ולומר שבסך הכל על פי ניסיוני Jasper עושה עבודה לא רעה בכלל!

ישנם כלים שמאפשרים לזהות האם התוכן נכתב על ידי בינה מלאכותית או לא. אני משתמש ב-Originality.ai שהוא כלי מצויין שדואג לבדוק גם AI וגם מקוריות. כלי נוסף כמו GPT-2 Output Detector, שנמצא בשלבי פיתוח גם בודק את התוכן בהצלבה עם מאגרי בינה מלאכותית כגון GPT-2, GPT-J, GPT-NEO ועוד.

ולכן אם אתם מתכוונים להשתמש ב-Jasper רק כדי ליצור עבורכם תוכן לטובת קידום אורגני, הייתי ממליץ לכם לעצור לרגע ולחשוב פעמיים. לא על השאלה האם להשתמש בכלי הזה, אלא איך להשתמש בכלי הזה בצורה חכמה יותר.

כל הטכנולגיה המופלאה הזו שנכנסה לחיינו הולכת בוודאות לשנות לגמרי את הדרך בה אנו צורכים ויוצרים מידע ותוכן. ואנו רק בתחילת הדרך, גם עבור התאגידים הגדולים כמו גוגל, מיקרוסופט, אפל ואחרים, כולם מנסים להבין באיזה צד של המתרס הם נמצאים וכיצד לרתום את הטכנולגיה הזו לשימוש (בין אם לטובה או לצערי לרעה).

גוגל כבר הצהירה לאחרונה על התייחסותה לכל התוכן שנוצר באמצעות בינה מלאכותית, וגם הם מתעדכנים ומעדכנים את נקודת המבט שלהם בעניין. כשעיקר החשש שלהם הוא שכותבי תוכן יפגיזו את מנוע החיפוש בתוכן AI רק כדי להתקדם בדירוג, ויגרמו לקוראים תחושה של חוסר ערך אמיתי ופשוט יזניחו את השימוש בו. ולכן הם דואגים לוודא שהתוכן שנוצר מוגש למשתמשים יהיה בעל ערך אמיתי לגולשים.

אם רק נזין פקודה ב-Jasper שיפיק לנו תוכן אוטומטי וישר נפיץ אותו לעולם במחשבה שנתקדם בדירוג על סמך כמות בלבד – זו תהיה טעות מרה. מאידך, אם תנצלו את Jasper כדי לבצע עבורכם את רב העבודה הסיזיפית הקשה, כמו: מציאת רעיונות, כתיבת פסקאות ומתווה לתוכן ואז לבצע אופטימיצזיה והגהה אנושית (עם מציאת ערך אמיתי לקוראים). זו הנוסחה המנצחת לדעתי וניסיוני.

אם אנו כיוצרי תוכן או מקדמי אתרים, נשלב את הטכנולגיה של בינה מלאכותית בכלל ועוזרי כתיבת תוכן בפרט כמו-Jasper, לארגז הכלים שלנו בצורה אסטרטגית חכמה – נדאג לצעוד יחד עם הקידמה ולא לפגר מאחור.

מה מבדל את Jasper מהאחרים? (תכונות עיקריות)

Jasper היה אוצר עבורי מאז שגיליתי אותו, זה אולי נשמע כאילו אני מתפאר בזה. ובכל זאת, זה יהיה רק הוגן אם אני אדבר על תכונות המפתח שהופכות את Jasper לכזה. נכון לעכשיו, יש תחרות גדולה עבורו, אך לדעתי הוא עדיין מנצח!

 • באמצעות Jasper, תצפו לתוכן ידידותי לקידום אתרים יחסית לאחרים בבדיקות אמינות AI. ל-Jasper יש כלי אופטימיזציה מובנים חזקים כדי לשדרג את העבודה שלכם ולקחת את התוכן לשלב הבא (לא לשכוח מגע אנושי בסוף עושה את ההבדל).
 • אפשר להאיץ את העבודה עוד יותר באמצעות Boss Mode בג'ספר.
 • Jasper יוצר תוכן מקורי, כלומר כל מילת מפתח שתתן ל-Jasper יהפוך לתוכן טרי.
 • משפר התוכן ב-Jasper AI הוא תכונה מצוינת המאפשרת לכם לנסח מחדש או לשכתב תוכן ספציפי שעשוי להזדקק לטאצ'-אפ קטן או לשינויים קטנים.
 • אם כבר מדברים על שפות, Jasper יכול לכתוב ב-25+ שפות כך שאינך צריך לעבור יותר ב-Google translate. נכון לכתיבת המאמר, לצערי עברית עדיין לא קיימת ברשימה אל אני מאמין שזה יקרה בעתיד הקרוב.

תכונות יעילות אחרות כמו שילוב של יותר מ-50 תבניות שימושיות, קורסי SEO בחינם, קורסי קופירייטינג בחינם, מדריכים מפורטים לשימוש ו-Jasper AI Recipes שזמינים גם כן.

ג'ספר הוא אכן ידידותי למתחילים, עם הרבה משאבים שיכולים לעזור לכם להפוך למומחים בכתיבה. ועם הזמן, תוכלו לעשות את השימוש הטוב ביותר ב-Jasper AI שיתאים באופן מושלם עבורכם!

יתרונות וחסרונות

תמצית מהירה של היתרונות והחסרונות של השימוש ב-Jasper AI.

יתרונות של Jasper

 • מהיר מאוד (פי 5 מאחרים).
 • תוכן מקורי.
 • תוכן נטול גניבה סיפרותית.
 • מייצר תוכן ידידותי לקידום אתרים (בשימוש נכון).
 • מששק נרחב עם כלים ותבניות קלים לשימוש.
 • תומך ב-25+ שפות אוניברסליות.
 • מתכונים מועילים למצב Boss לקיצור תהליכים.

חסרונות

לעיתים מבחינים בחזרה של מילים ופסקאות.

שאלות נפוצות

האם Jasper ai מציע גרסת ניסיון בחינם כלשהי?
כן, Jasper ai מגיע עם חמישה ימי ניסיון חינם שבהם מקבלים 10,000 מילים של תוכן בחינם. כדי לקבל את תקופת הניסיון בחינם, תוכל להשתמש בקישור כאן.

האם התוכן שנוצר עם Jasper ai נעשה בשימוש בתוכן מועתק?
לא, התוכן שאתם יוצרים עם Jasper אינו מגורד מהאינטרנט. למעשה, התוכן שנוצר באמצעות Jasper הוא 99.9% תוכן ייחודי.

באילו שפות תומך Jasper ai?
Jasper ai תומך ב-25 שפות שונות, הוא משתמש ב-DeepL כדי לתרגם את התוכן בשפות שונות. חלק מהשפות אלו נתמכות על ידי Jasper כוללות: אנגלית, גרמנית, יוונית, אסטוניה, צרפתית, פולנית, רוסית, יפנית וכו'.

האם ג'ספר מגיע עם API?
לפי המקורות הרשמיים, ל-Jasper אין שום API. עם זאת, בהתאם בקשת המשתמשים הם עשויים להשיק את ה-API בעתיד.

האם יש אחריות להחזר כספי עם תוכניות Jasper ai?
כן, Jasper מגיע עם ערבות להחזר כספי של חמישה ימים. אם אינכם מרוצים ניתן לשלוח מייל לכתובת [email protected] ולהסביר את הבעיה, הם מספקים 100% החזר כספי.

האם קיימת אפליקציה לנייד או אפליקציה למחשב שולחני?
לא, Jasper אינה אפליקציה לנייד או אפליקציה למחשב שולחני. זהו כלי המתארח בענן שאליו ניתן לגשת דרך כל דפדפן על ידי כניסה והתחברות לחשבון שלכם באתר.

מה זה Jasper צ'אט ואיך זה עובד?
זהו צ'טבוט שבו אתם יכולים בקלות לשאול שאלות ולקבל את התשובות שלכם מיד. יתרה מכך, אפשר ליצור רעיונות, לשנות את התוכן שלכם ועוד הרבה יותר.

מחשבות אחרונות על הסקירת של Jasper בשנת 2023

בחלומות הכי פרועים שלי לא חשבתי שתוכנת בינה מלאכותית לכתיבה תשתלט על העבודה שלי כל כך מהר. מצאתי את עצמי משתמש ב-Jasper AI כשאני נתקל עם עומס עבודה גדול או תקוע עם רעיונות לתוכן. עם ג'ספר, כל תהליך הכתיבה הפך לקליל ואפילו מהנה יותר.

העובדה שקיבלתי תוכן מותאם ומקורי מבינה מלאכותית עדיין מדהימה אותי. Jasper בהחלט כבש אותי עם המצוינות והתוצאות הטובות שלו.

ובכל זאת, ניתן לשפר את הדיוק שלו שכן לפעמים הרגשתי שיש חזרה על התוכן. משהו שאני בהחלט מאמין שרק ילך וישתפר עם הזמן ככל שעולם ה-AI יהיה חלק בלתי נפרד מחיי כולנו. חוץ מזה, זו הייתה הנאה צרופה להשתמש בג'ספר.

אם אתם עדיין מאמינים ש- Jasper יכול להחליף ״כותב אנושי״, אז אני עדיין לא מסכים עם הרעיון כי אפילו עם Jasper, אתם עדיין צריכים עורך אנושי כדי לספק דיוק.

העתיד עשוי להיות רובוטי ומודרני, אך סופרים אנושיים לעולם אינם יכולים למות!

אם גם אתם רוצים לעשות סיבוב ניסיון חינם עם Jasper ai – קבלו 7 ימים בחינם!

הצעת ניסיון מיוחדת בחינם זמינה כרגע – ותוכלו להתחיל לנסות גם אתם, וקבלו 7 ימי ניסיון בחינם!

כאן ב-TKMedia, אנחנו רוצים לעזור לכם ללמוד כמה שיותר על תעשיית ה-AI: בינה מלאכותית. אנו נעזור לכם לנווט בעולם הטכנולוגיה והדיגיטליזציה של החברה שלנו בכללותה, כולל נכסים ושירותים.

גילוי נאות:

תוכן המאמר נכתב לאחר מאמץ ומחקר על מנת לספק את התוכן האמין ביותר שניתן. כמו כן התוכן מתייחס למידע שקיים בעת שעודכן לאחרונה בתאריך: 18/07/2023, ולכן עשויים להיות שינויים ואי התאמות שחלו מאז.

כמו כן, כל המאמרים המסקרים מוצרים או שירותים כלשהם הינם מוצרים שרכשתי והיתנסתי בהם בעצמי. בחלק מהמקרים אני אקשר לאתרי המוצרים באמצעות קישור שיתופי (אפיליאציה), שיתוף פעולה זה מאפשר לי לעיתים לספק לכם הגולשים הטבות מיוחדות ובתמורה אני מתוגמל באופן חלקי.

תודה על שיתוף הפעולה. ומקווה שהפקתם את המיטב מקריאה זו.

מדריכים ומאמרים נוספים