רימרקטינג שיווק מחדש

ודא שהמודעות שלך מוצגות על ידי האנשים שכבר ראו את האתר שלך, וכבר יודעים שהם זקוקים למוצרים או לשירותים שלך.

אנו משלבים מבקרים באתר ורשימות לקוחות פנימיות כדי ליצור את הקהלים המתוחכמים ביותר

הגישה שלנו לשיווק מחדש היא מפוקסת, ממוקדת ושקולה. וסובבת סביב שלושה נושאים מרכזיים:

מודל מדרגות

באמצעות מגוון רשימות קהל המורכבות ממיקוד מותאם וגם מיקוד שלילי, אנו יכולים להתאים הודעות לפלחי לקוחות ספציפיים.

מיקוד רב ערוצי

אנו יוצרים מגוון של רשימות קהלים, תוך התחשבות בנתיב שהמשתמש הגיע לאתר ומתנהל בתוכו, ומשתמשים בהם למגוון קמפיינים של מודעות.

טווח הגעה נרחב

ניתן לפרסם היום מודעות ביותר מ-500 שירותי פרסום שונים וב -1,000+ שווקים דיגיטליים. משמעות הטווח הזה היא שיש לנו גישה ל -96% מסך מלאי המודעות המקוון הגלובלי.

אנו נהפוך את מודעות הרימרקטינג שלך לבלתי ניתנות להתעלמות

התנהגות הקונים בדיגיטל ממשיכה להיות מורכבת יותר ויותר. עם ערוצים אלטרנטיביים לקבלת מידע, ובחירות רבות יותר מאיפה לרכוש מאי פעם, זה חיוני שמפרסמים יבינו את המסלולים הנפוצים. הגישה שלנו מאפשרת לנו לעשות זאת, ולמקד לקוחות פוטנציאליים בזמן שהם מתמרנים מרשת לשניה.

מודלים בהתאמה אישית

אנו יוצרים מגוון רשימות קהלים שהותאמו אישית בהתאם ליעדי הקמפיין של העסק שלך. לאחר מכן מעבירים מסרים למשתמשים בהתאם למיקום שהם נמצאים במשפך ההמרות. כדי לשמור על דיוק גבוה אנו משתמשים במתן הצעות מחיר שליליות ברשימות לפלחים מסוימים – ועל ידי שימוש במודל 'המדרגות' שלנו, ניתן להסיר מהרשימה משתמשים שכבר המירו מבלי לשבש את המיקוד של קמפיין.

אנו משיגים זאת על ידי העברת משתמשים אוטומטית בין רשימות על סמך ההתנהגויות המקוונות שלהם. מומחי ה- PPC שלנו מיומנים ביצירת מודעות רימרקטינג שמקבלות את התוצאות הרצויות – אז אם ברצונך לראות כיצד אנו יכולים לעזור, פשוט צרו קשר.

מוכנים לצאת לדרך?

מאמרים אחרונים מהמומחים שלנו