SEO קידום אתרים אורגני בגוגל

התעלו מעל המתחרים.
הזניקו את העסק שלכם למעלה עם אסטרטגית צמיחה מבוססת קידום אתרים מקצועי.

האם העסק שלכם נמצא בדף הראשון או שאתם בלתי נראים למאות לקוחות חדשים?

אנו מספקים שירותי אופטימיזציה איכותיים לקידום אורגני וממוקדים למנועי חיפוש וגוגל בפרט, המבטיחים הצלחה מתמשכת.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא מכלול התהליכים והטכניקות המשמשים לשיפור הנראות של האתר שלכם במנועי חיפוש ובפרט גוגל.
תהליך קידום האתרים שלנו הוכח כגורם להגדלת החשיפה ללקוחות פוטנציאליים עבור העסק שלכם, הגדלת התנועה לאתר שלכם ובסופו של דבר הפיכת העסק שלכם למוצלח יותר באינטרנט.

האם להתמצא בעולם הקידום האורגני מרגיש כמו ללמוד שפה חדשה? אם כן, הרשו לנו לתרגם. בחירת סוכנות קידום הנכונה בישראל היא הצעד הראשון לקראת השגת הדירוג והיעדים האורגניים שלכם.

אנו כוח מתפרץ בתחום השיווק הדיגיטלי בישראל, בעלי ניסיון ותיק לקוחות מבוסס.
ממוקמים באיזור הפסטורלי של עמק יזרעאל, אנו סוכנות מונחית אסטרטגיה ומלווים עסקים לשיגשוג במרחב הדיגיטלי.

בחירת הסוכנות הינה החלטה גדולה אך זוהי אסטרטגיה שיווקית משתלמת וארוכת טווח שתאפשר לכם להשיג את היעדים העסקיים שלכם עכשיו ובעתיד. בתקופה שבה הלקוחות שלכם עוברים לדיגיטל מהר יותר מתמיד, והאופי המתפתח של האלגוריתם של מנועי החיפוש, העסק שלכם זקוק לשותף מקצועי ומנוסה.

אנו מבינים שאסטרטגיית SEO מוצלחת בנויה בהתאם ליעדים העסקיים שלכם. אנו יוצרים אסטרטגיות קידום אתרים בהתאמה אישית על סמך הידע שלנו בעסק שלכם, במגזר שלכם ובמומחיות הדיגיטלית שלנו – הכל מבוסס על נתונים עסקיים משולבים כדי להוכיח את יעילות התהליך שלנו.
הכל קשור אליכם – אנחנו רק עוזרים לכם להגיע למקום שאתם רוצים להיות בו.

בין אם אתם פונים לקהל מקומי או לחשיפה ארצית, למסחר מקוון או יצירת לידים, אנחנו יכולים לעזור לעסק שלכם לשגשג. צרו קשר עם חבר בצוות שלנו עוד היום.

שירותי הקידום האורגני שלנו

אנחנו לא אוהבים להתרברב, אבל אנחנו באמת טובים במה שאנחנו עושים. מגוון שירותי ה-SEO שלנו גדל כל הזמן על מנת להתעדכן במגמות המתפתחות כך שנוכל לספק את התוצאות הטובות ביותר עבורכם. אלו ההתמחויות שלנו בנושא קידום אורגני:

קידום אורגני לאתרי מסחר

צרו חווית קנייה נהדרת המציגה ומוכרת את מיטב המוצרים שלכם באמצעות אסטרטגית קידום חכמה.

קידום אורגני לעסקים מקומיים

אסטרטגיית ה- SEO שלכם צריכה להתמקד במשיכת הקהל הנכון. אם העסק שלכם מקומי, אנו נדאג שימצאו אתכם על ידי האנשים הנכונים, באזור הנכון.

קידום אורגני בינלאומי

הצלחה עולמית מחייבת אסטרטגיית SEO בינלאומית. אנו ניקח את העסק שלכם לשלב הבא מעבר לים.

יותר מעוד קידום אתרים בסיסי

שלא כמו סוכנויות רבות אחרות, המומחיות הטכנית שלנו מאפשרת לנו לשלב אוטומציה לפעילויות ה- SEO שלנו. זה משחרר את הצוות שלנו ממשימות שחוזרות על עצמן, ודורשות זמן רב בכדי שיוכלו להתמקד במתן ייעוץ אסטרטגי ברמה גבוהה עבורכם. הצוותים הטכניים שלנו מפתחים כלים שיעזרו לנו להשיג תוצאות טובות יותר עבור העסק שלכם.
אנו דוגלים בגישה משולבת לקידום אתרים, בעבודה צמודה עם צוותי הקידום הממומן, רשתות החברתיות והקריאייטיב לצורך ביצוע תוכניות מאוחדות, מרובות אפיקים, המסייעות לכם להשיג את היעדים העסקיים שלכם.

הגישה שלנו לקידום אורגני

קידום אתרים ידוע בתור תחום תחרותי ומהיר. רבים מהמתחרים שלכם כבר השקיעו בסוכנות קידום אתרים או במומחים פנימיים כדי להתחרות בכם במנועי החיפוש. אבל מה יתן לכם יתרון עליהם? זה המקום בו הצוות המוכשר של יועצי הקידום שלנו מנצח. עם ניסיון של שנים בתעשייה, אנו יכולים לעזור לכם לנווט בעולם החיפוש המורכב והתחרותי ביותר.

תוכן קידום אתרים רלוונטי

רלוונטיות

קופירייטינג מרתק, מטה-נתונים אופטימליים, קישורים פנימיים וקישורי עוגן עשירים הם ההיבטים המרכזיים לדף מושלם. בלעדיהם האתר שלכם לא ידורג עבור מילות המפתח המתאימות. וזהו מצב לא אידיאלי.

תוכן מעולה הוא המפתח לכל אתר מצליח – אנחנו יודעים, כי אנו כותבים אותו כבר שנים! האתר שלנו בנוי על בסיס של תוכן מרתק ואינפורמטיבי. אבל מה גורם לתוכן להיות מעולה? הכל מתחיל במחקר יעיל על התחום, המתחרים והלקוחות שלכם. ההבנה כיצד הם מתנהלים מול העסק שלכם באופן מקוון ובאילו מונחי חיפוש הם משתמשים, היא חיונית. אסטרטגיית התוכן שלכם צריכה להיות מעוגנת בנתונים אלה. מכאן, צוות ה- SEO והתוכן שלנו יוצרים ׳קופי׳ משכנע וממוקד במילות מפתח המספק רלוונטיות למשתמש ולמנועי החיפוש.

סמכות חשוב לדירוג

סמכות

יתכן שהאלמנט זה הוא החשוב ביותר בקידום אתרים וההשפעה הגדולה ביותר על הדירוג. אנו יודעים שגוגל לא תדרג את האתר שלכם אם היא לא סומכת עליו. סמכותו של אתר מבוססת על שילוב של מספר גורמים, הכוללים את איכות (סמכות יחסית), רלוונטיות ואת מספר הקישורים הניכנסים מאתרים אחרים. כחלק מאסטרטגיית ה- SEO שלכם, נערוך איבחון פרופיל הקישורים הניכנסים, ניתוח פערים והתכחשויות לעדכוני קבצים. הצוות שלנו יבנה עבורכם פרופיל קישורים סמכותיים חדש לאתר שלכם.

אנו מכירים בעובדה שאזכורי מותג ושיתופים חברתיים ממלאים תפקיד חשוב בבניית סמכות. הצוות היצירתי שלנו דואג ליישר בין המותג והיעדים העסקיים שלכם תוך הגברת התוכן החברתי באמצעות מגוון פלטפורמות, כולל Facebook, Instagram ו- Twitter.

מהירות אתר משפיעה על תוצאות

טכנולוגיה

זהו אלמנט בסיסי חיוני בקידום אתרים, הטכנולוגיה המשמשת לאיחסון האתר שלכם ולהצגתו באינטרנט יכולה להשפיע מאוד על הביצועים האורגניים. בנוף דיגיטלי תחרותי ביותר, ההבטחה שאתר האינטרנט שלכם עומד בדרישות הטכניות של מנועי החיפוש מעולם לא הייתה חשובה יותר. זה המקום בו המומחיות הנרחבת שלנו מעניקה לכם יתרון על המתחרים שלכם. כחלק מאסטרטגיית ה- SEO שלכם, אנו נבצע ביקורת SEO טכנית קבועה כדי להבטיח שאין שום דבר טכני שיעכב אתכם. שיפורים במהירות האתר, בעיות שרתים, שגיאות סריקה – אתם מכוסים.

מוכנים לצאת לדרך?

יש לך שאלות?

אנו נמצאים בענף משנת 2009. כבר הספקנו לראות הכל, ניסנו ובחנו שיטות לשיפור החשיפה והלידים עבור לקוחות מכל הענפים והמגזרים. איתנו אתם בידיים בטוחות. אתם מוזמנים לבדוק את תיק הלקוחות שלנו ולהתרשם מהעבודה.

בניגוד לסוכנויות קידום אתרים אחרות העוסקים רק בקידום אורגני, אנו סוכנות דיגיטלית בשירות מלא ומבינים כי קידום אתרים מסתמך על כל הדיסציפלינות השונות במטרה להצליח: בניית יחסי ציבור וקישורים דיגיטליים, תוכן שיווקי, בניית מותג, חוויית משתמש וביצועי אתר טכניים. אנו מפתחים אסטרטגיות המתבוננות על התמונה כולה.

בשנה שחלפה, הלקוחות שלנו ראו בממוצע גידול של 36% בתנועה אורגנית משנה שקדמה לה. לצד גידול של 17% בהמרות. נתון זה בגידול הוא מרשים בהתחשב שהתנועה האורגנית באופן כללי חוותה ירידה בעקבות ריבויי חיפושים ללא הקלקות וירידה ביחס ההקלקות במנועי החיפוש.

אנו נמענים מלהתחייב בדירוג כלשהו. וכל סוכנות שכן תעשה זאת מטעה אתכם. האמת היא שגוגל מעדכנת כל הזמן את האלגוריתם שלהם ותמיד יהיו תנודות לא צפויות.
בכל מקרה, דירוג ומיקומים הם לא מה שאנו צריכים להתמקד בו. במקום זאת אנו שואפים להגדיל את הפניות האורגניות, המרות ורווחים. מדדים שישפיעו באופן מובהק על העסק שלכם. ואנו מתחייבים שבעזרת הידע והניסיון של המומחים שלנו תוכלו לראות שיפורים משמעותיים בהתאם ליעדים מוסכמים.

קידום אתרים אורגני הוא אסטרטגיה ארוכת טווח. זה יכול לקחת חודשים ואפילו שנים עד שהמאמצים יגיעו לכדי מימוש. עם זאת, מדי פעם ראינו תוצאות הרבה יותר מהר. זה באמת תלוי עד כמה תוצאות החיפוש הן תחרותיות עבור הענף שלכם, ומה הם מרכיבי המפתח של האסטרטגיה שאנחנו צריכים להתמקד בה. סוגיות טכניות ותוכן באתר יכולות להיות "פתרון מהיר" בהרבה מאשר, למשל, טיפול בסמכות אתרים נמוכה הדורשת בניית קישורים ויחסי ציבור דיגיטליים כפתרון לטווח ארוך יותר. חשוב לזכור כי קידום אתרים לעולם אינו "שלם". צריך לעבוד על זה כל הזמן כדי להיות ביתרון על המתחרים.

קישורים נכנסים הם קישורים מאתרים המפנים בחזרה לאתר שלכם. הם חשובים עבור קידום אתרים שכן הם תורמים לאופן שבו גוגל שופטת את האתר שלכם כאתר סמכותי. לאתרים בעלי סמכות חזקה (בהנחה שהתוכן טוב והאתר תקין מבחינה טכנית) יש בדרך כלל נראות רבה יותר בגוגל ותנועה אורגנית מוגברת. עם זאת, קישורים נכנסים אלה חייבים להיות מאתרים איכותיים, רלוונטיים לתעשייה שלכם ובעלי סמכות. הדגש צריך להיות על איכות על פני כמות.

אנו דואגים לפתח דוח מותאם אישית עבור כל לקוח המסכם את הביצועים מכל מדיה ואפיק דיגיטלי PPC, קידום אורגני, מדיה חברתית יחסי ציבור וכל ערוץ אחר שסוכם עליו.
אנו מספקים גם פרשנות ברורה ותמציתית כדי להדגיש הצלחות ותחומי שיפור. תהיה לכם גישה לרוב הפלטפורמות הקידומיות, כך שתהיה לכם שקיפות מלאה על הפעילויות שאנו מבצעים על בסיס חודשי וכיצד אלה נקשרים לאסטרטגיית העל המוסכמת איתכם להשגת היעדים העסקיים שלכם.

בתחילת העבודה איתנו, נקיים איתכם סדנה ראשונית להבנת היעדים העסקיים שלכם, מדדי ביצוע מרכזיים (KPI), שיווק ועוד. אנו גם דואגים להכיר את הענף ואת הלקוחות שלכם באמצעות מחקר שוק, מתחרים ומילות מפתח. לאחר שהצגנו לכם את האסטרטגיה שלכם בהתבסס על האמור לעיל, נתחיל בתכנית של 90 יום להפעלת צמיחה אורגנית, תוך דיווח קבוע על התקדמות ושמירה על קשר באמצעות שיחות, פגישות דוח חודשי ואבחונים רבעוניים של כלל החשבון. כמו כן יוקצה לכם מנהל תיק לקוח שיהווה נקודת קשר ראשית לדיון בהתקדמות.

אנו מדווחים על מדדי קידום אתרים כגון דירוגים, תנועה אורגנית והמרות / הכנסות שהושגו באמצעות תנועה אורגנית. עם זאת, אנו גם יכולים להתחבר לפלטפורמת ה- CRM שלכם כדי לדווח ישירות על מדדים כגון MQL ורכישות מלקוחות חדשים, כך שתהיה לכם רמה גבוהה של נראות על ההצלחה בעולם האמיתי של עבודת ה- SEO שלנו.

אנו מבססים את אסטרטגיות ה- SEO שלנו על כמה יסודות חשובים – סמכות, מצוינות טכנית ותוכן איכותי ורלוונטי. עם זאת, הגישה שלנו חדשנית יותר מסוכנות ה- SEO הרגילה שלכם. אנו משתמשים באוטומציה כדי להאיץ משימות ידניות כגון הפניות מחדש בכדי להבטיח שיש לנו זמן להתמקד בפעילויות וייעוץ בעלי ערך גבוה שבאמת יעשו את ההבדל בביצועים. אנו עובדים לצד צוות הפיתוח שלנו על מנת לזהות בעיות SEO טכניות כגון זמני טעינת אתרים איטית, כך שתוכלו להיות בטוחים שחשפנו ותיקנו כל דבר שעשוי לעכב את האתר שלכם.

אנחנו לא רק סוכנות לקידום אורגני

מאמרים אחרונים ממומחי ה-SEO שלנו

התוספים הטובים ביותר ל-Cache (זכרון מטמון) לאתרי וורדפרס

התוספים הטובים ביותר ל-Cache (זכרון מטמון) לאתרי וורדפרס לשנת 2023

פורסם ב:
|
נמאס לכם שאנשים שואלים אתכם מהו תוסף ה- Cache (טיפול בזכרון המטמון) "הטוב ביותר" (או שאתם גם מאותם אנשים)? טוב…
המשך קריאה התוספים הטובים ביותר ל-Cache (זכרון מטמון) לאתרי וורדפרס לשנת 2023

Jasper AI: סקירה מלאה לאחר 10 חודשי התנסות (חוות דעת אמיתית)

פורסם ב:
|
במאמר זה תלמדו הכל על Jasper AI, כולל הניסיון שלי עם Jasper AI, התכונות הטובות ביותר שלה, היתרונות, ההתאמה, הדיוק…
המשך קריאה Jasper AI: סקירה מלאה לאחר 10 חודשי התנסות (חוות דעת אמיתית)

מדוע כדאי ברצינות להפסיק להשתמש ב-Internet Explorer (או לתמוך בו)

פורסם ב:
|
בשנת 2021, הייתם חושבים שהנושא של האם עליכם להשתמש ב-Internet Explorer יהיה מת וקבור. עם זאת, עדיין יש לנו לקוחות…
המשך קריאה מדוע כדאי ברצינות להפסיק להשתמש ב-Internet Explorer (או לתמוך בו)
כיצד להחליף כתובת אתר דומיין מבלי לאבד דירוגים ותנועה

כיצד להחליף כתובת אתר (דומיין) מבלי לאבד דירוגים ותנועה

פורסם ב:
|
שינוי שמות דומיין יכול להיות עניין לסיוט עבור קידום אתרים. כשהם מטופלים בצורה לא נכונה, התנועה והדירוגים עלולים לצנוח פחות…
המשך קריאה כיצד להחליף כתובת אתר (דומיין) מבלי לאבד דירוגים ותנועה