התהליך שלנו

1

איסוף מידע וניתוח
לאחר קבלת פנייה ממך ניצור איתך קשר. אנחנו מתחילים באיסוף מידע על העסק שלך, היעדים העסקיים שלך, כך אנו נוכל להבין יותר את העסק שלך. אנחנו גם שואלים על מטרת האתר, אם אתה רוצה למכור את המוצרים שלך באינטרנט, בניית אתר אינפורמטיבי ונלמד יותר על קהל היעד שלך.

2

תכנון אסטרטגיה אינטרנטית
לאחר איסוף המידע אנחנו ניגשים לשלב של תכנון אסטרטגיית האינטרנט שלך. אנו מרכיבים את מפת האתר שלך ומציעים את הפתרונות שלנו. עם זאת, צעד זה כרוך בשיתוף של הלקוח.

3

טיוטת העיצוב הראשון
עם המידע ומפת האתר ביד, אנחנו יכולים להתחיל לתכנן את אתר האינטרנט שלך. אנו מגדירים את המראה והתחושה, בסגנון של האתר שלך. המרכיב החשוב ביותר הוא קהל היעד, אנו ממשיכים בהנחיות אלו כאשר אנו מוציאים טיוטה ראשונה אחת או יותר. בדרך זו אתה יכול לבחור אב טיפוס ולהציע באיזה כיוון אתה רוצה להתקדם.

4

פיתוח של אתר האינטרנט שלך
שלב זה כולל את הקידוד והפיתוח של כל היישומים האחרים של האתר בהתאם לסוג האתר שבחרת (אתר קניות, אתר תדמיתי, אתר אינפורמטיבי, HTML או אתר פלאש וכו').

5

מסירה
שלב זה כולל את המסירה של אתר האינטרנט, המוצר המוגמר. זהו המגע הסופי וזה כולל גם את הבדיקה של האתר: אימות נתונים, פונקציונליות, אופטימיזציה ואימות קוד. לאחר שתאשר את המוצר הסופי אז יהיה ניתן להשיק אותו ולעלות לאוויר.

בואו נדבר

אנחנו תמיד פתוחים עבורך

השאירו פרטים וכבר חוזרים